Wolfsblut Wide Plain - kůň s batáty

Granule pro psa Wolfsblut Wide Plain s koňským masem a batáty, jsou vhodné také pro alergické psy.
Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 50/12-7 50/2 K8 50/12-8 50/2 K9 50/12-9 50/2 K10 50/7-6 50/2 K11 50/12-10 50/2 K12 50/12-11 50/2 K13 50/12-12 50/2 K14 Zvolte variantu
Značka: Wolfsblut
Kategorie: Wolfsblut pro psy
Složení:: Koňina 51% (z toho koňské maso 26%, sušené koňské maso 17%, koňský tuk 8%), sladké brambory (28%), dýně, pastinák, cizrna, hrachová bílkovina, minerály, fenykl, Immutop® (topinambur koncentrát), lněné semínko, rajčata, tymián , majoránka, oregano, petržel, šalvěj, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, Aronia bobule, kopřiva, hloh, pampeliška, ženšen, mannanoligosaccharides (Probiotické MOS), fruktooligosacharidy (FOS probiotika), extrakt z juky
Analytické složky:: Dusíkaté látky 26%, Hrubý tuk 16%, Vlhkost: 8%, Hrubý popel 9,5%
Vitamíny:: Vitamin A (jako retinylacetát) 21871 IU, vitamin D3 (cholekalciferol) 1471 IU, vitamin E (jako alfa-tokoferol acetát) 710 IU, taurin 1000 mg
Stopové prvky:: Kalciumjodat bezvodý 1,58 mg, 0,23 mg selenu, železo 89 mg, 23 mg mědi, zinek159,8 mg, 40,9 mg manganu,aminokyseliny: DL-methionin 2,126 mg, L-karnitin 82 mg

Wolfsblut Wide Plain - kůň s batáty je suché krmivo s koňským masem a batáty. Složení WIDE PLAIN kombinuje vlčí potravu s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psa.

Pouze přírodní přísady.
Koňské maso je hlavní složkou. Maso je potravinářské, pochází z koní, kteří strávili život na pastvině, a neobsahuje hormony ani drogy. Koňské maso je jedním z nejlépe stravitelných a stravitelných druhů masa, má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin omega 3 a 6, je bohaté na bílkoviny, obsahuje 11 různých aminokyselin, obsahuje vitamíny B12, B6 a B3 a má vysokou obsah železa a vápníku. Se sladkými bramborami - jedna z nejvýživnějších zelenin podle amerického zdravotnického úřadu CSPI. Přírodní vitamíny z dýně, ostružin a malin. S komplexem superpotravin z divokých rostlin kopřiva, pampeliška, topinambur a yucca schidigera. Bez obilí, protože obilí není pro masožravce přirozenou potravou a je jedním z nejčastějších spouštěčů alergií u psů. Bez lepku, kukuřice, průmyslově vyráběného cukru, sóji, zvýrazňovačů chuti, chemických barviv a umělých konzervantů, protože potraviny slouží k dlouhodobému udržení zdraví. Vhodné také pro alergiky a psy náchylné k alergiím. Je velmi populární, protože koňské maso je chuťově někde mezi hovězím masem a zvěří. Hlavním zdrojem potravy vlka, předka našich psů, je samozřejmě maso a ryby. Ale také přijímá ovoce, bylinky a zeleninu prostřednictvím obsahu žaludku své kořisti nebo je hledá a jí velmi cíleně. Vlk tak dostává vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy a sekundární rostlinné látky, které potřebuje.

Složení suchých potravin WIDE PLAIN jde ještě o krok dále. Jednotlivé složky krmiva byly sestaveny společně s vědci podle typu a množství, přičemž ŠIROKÁ PLINA odpovídá nejnovějšímu stavu znalostí (o výživových potřebách psů). WIDE PLAIN krmivo pro psy je proto jedinečné. Přispívají k tomu i superpotraviny jako yucca schidigera, topinambur a přírodní prebiotika.

- MOS: patří do skupiny vlákniny a může zlepšit trávení a posílit imunitní systém.
- FOS: patří do skupiny prebiotických vláken. Dokáže udržet rovnováhu střevní flóry a jsou považováni za přirozené odpůrce bakterií E. coli.
- Yucca Schidigera patří do rodiny chřestu a může podporovat tělo v boji proti škodlivým podnětům.
- Immutop® je koncentrát z hlízy topinambur a může posílit imunitní obranu savců pro zdravou střevní flóru a chránit je tak před různými bakteriemi a viry.

WIDE PLAIN spojuje originál s potřebami vašeho psa a umožňuje tak přirozenou a druhově vhodnou každodenní stravu. Všechny přísady této jedinečné kombinace slouží k udržení zdraví vašeho psa.

Výhody:
- Pouze přírodní ingredience
- Se spoustou masa v potravinářské kvalitě z koní, kteří tráví život na pastvinách
- Koňské maso je obecně považováno za velmi stravitelné a velmi snadno stravitelné
- Se sladkými bramborami, které patří k nejvíce výživné zelenině.
- S kopřivou, hlohem, ženšenem, pampeliškou a jejimi přirozeně blahodárnými  účinky na zdraví
- Bez obilovin (bezlepková), protože obiloviny nejsou přirozenou potravou pro masožravce a jsou nejčastější příčinou alergií.
- Bez průmyslově vyráběného cukru, sóji, dochucovadel, chemických barviv a konzervačních látek, protože krmivo je dlouhodobá ochrana zdraví.
- Vhodné pro alergické psy
- Velice chutné, chuť je podobná masu zvěřiny a hověziny.
- Složení krmiva respektuje potřeby psa s věděním dnešní doby.
- Dále obsahuje artyčoky, topinambury.

Koňské maso je velice snadno stravitelné, chutné s vysokým podílem nenasycených mastných kyselin Omega 3 a 6. Bohaté na bílkoviny, obsahuje 11 různých aminokyselin, obsahuje vitaminy B12, B6 a B3 a má vysoký obsah vápníku a železa.

 

V německu vyráběné superprémiové granule a konzervy Wolfsblut jsou ve svém segmentu to nejlepší na trhu.

Pod značkou Wolfsblut pořídíte například kvalitní granule pro štěňata, dospělé psy, čí seniory všech velikostí a plemen. Wolfsblut nabídne psím společníkům také konzervy s vysokým podílem masa potravinářské kvality.

Wolfsblut kombinuje vlčí potravu s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psa.

Na rozdíl od některých jiných značek nepoužívá výrobce Wolfsblut umělá barviva, příchutě a aromata, která by maskovala přirozené rozdíly v surovinách, takže mezi jednotlivými šaržemi může vždy dojít k mírným změnám.Tyto drobné fyzikální rozdíly u krmiv Wolfsblut nemají vliv na celkovou kvalitu krmiva a váš pes dostane s každým sáčkem stejně skvělou kvalitu.

Zpět do obchodu