Wolfsblut Alaska Salmon - losos s bramborem

Suché krmivo Wolfsblut Alaska Salmon je s čerstvým lososem, brambory a celozrnou rýží
Varianta
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 59/12- 59/2 K Zvolte variantu
Značka: Wolfsblut
Kategorie: Wolfsblut pro psy
Složení:: čerstvý losos 25%, brambory 20%, sušený losos 18%, hnědá rýže 15%, lososový olej, rýžové klíčky, mořské rostliny, brusinky, vejce, extrakt z Yucca Schidigera, MOS (mannan-oligosacharidy), FOS (frukto-oligosacharidy), vitamíny a minerály.
Analytické složky:: Hrubý protein: 25% Hrubý tuk: 15% Hrubá vláknina: 2,5% Hrubý popel: 6% Vápník 1,1% Fosfor 0,8%
Vitamíny:: Vitamin A (jako retinylacetát) 15000 IU, vitamin D3 (cholekalciferol) 1000 IU, vitamin E (jako alfa-tokoferol acetát) 500 IU, taurin 1000 mg
Stopové prvky:: železo 82 mg, Kalciumjodat bezvodý 1,3 mg, 10 mg měďi, mangan 37 mg, 75 mg zinku, selen 0,23 mg

Wolfsblut Alaska Salmon - losos s bramborem je suché krmivo s čerstvým lososem, brambory a celozrnou rýží Alaska salmon - krmiva Wolf.

„ALASKA SALMON“
sblut nabízí novou kulinářskou specialitu s čerstvým lososem, který poskytuje díky hypoalergennímu složení i lepší přijetí pro psy s velmi závažnými alergickými reakcemi a citlivým zažíváním.

Imunitní ochrana. - MOS (mannan oligo sacharidy) a FOS (fruktos oligo sacharidy), které přispívají ke správné konstrukci mikroflóry ve střevech a omezují vznik patogenních bakterií. Zdravá střevní flóra je důležitou součástí imunitní ochrany a zdraví psa.

Díky správné a vysoké úrovni omega 3 a omega 6 mastných kyselin, dochází po krátké době, přijmu krmiva k viditelnému zlepšení stavu kůže a srsti. Je zdravá a lesklá.

Výhody
- Hypoalergenní složení
- Posiluje kardiovaskulární systém
- Posiluje imunitní systém a orgánové funkce
- Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastné kyseliny
- Bez chemických konzervačních látek, barviv a ochucovadel
- Vhodné pro alergiky
- Bez syntetického vitaminu K3
- Bez slunečnicového oleje a tapiokového škrobu (zhušťovadlo)
- FOS (fruktos oligo sacharidy) - podporují vznik zdravé střevní flóry a snižují počet patogenních bakterií
- MOS (mannan oligo sacharidy) - váží na sebe  patogenní bakterie, které jsou bezpečně vylučovány ve výkalech a tím jim zabraňují adhezi (přilnavosti) na střevní stěnu.

V německu vyráběné superprémiové granule a konzervy Wolfsblut jsou ve svém segmentu to nejlepší na trhu.

Pod značkou Wolfsblut pořídíte například kvalitní granule pro štěňata, dospělé psy, čí seniory všech velikostí a plemen. Wolfsblut nabídne psím společníkům také konzervy s vysokým podílem masa potravinářské kvality.

Wolfsblut kombinuje vlčí potravu s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psa.

Na rozdíl od některých jiných značek nepoužívá výrobce Wolfsblut umělá barviva, příchutě a aromata, která by maskovala přirozené rozdíly v surovinách, takže mezi jednotlivými šaržemi může vždy dojít k mírným změnám.Tyto drobné fyzikální rozdíly u krmiv Wolfsblut nemají vliv na celkovou kvalitu krmiva a váš pes dostane s každým sáčkem stejně skvělou kvalitu.

Zpět do obchodu